Elektroniczne Dzienniki
dla szkół języków obcych
Elektroniczne Dzienniki
dedykowane dla Twojej placówki

Informacje dla urzędów

Postęp technologiczny jest nieunikniony – już od kilku lat możemy zaobserwować wszechobecną komputeryzację. Pracując w urzędzie, na pewno zetknęli się Państwo z tym zjawiskiem. Na pewno poznali Państwo również zalety zmian, które wnosi zastosowanie technologii informatycznych.

Elektroniczne Dzienniki są bardzo zaawansowaną aplikacją, oferująca nieograniczone możliwości. Główny moduł realizuje przetwarzanie ocen i obecności uczniów. Nie mniej jednak całość danych zgromadzonych w systemie, jest potężną bazą informacji. Dzięki nim można optymalnie zarządzać edukacją. Na bieżąco można sprawdzić, w której placówce wyniki w nauce są najniższe czy też gdzie klasy są najliczniejsze. Oferowana przez nas aplikacja, może być częścią większego systemu* zarządzania oświatą ze swobodną wymianą informacji, opartego na otwartych formatach danych. Taka koncepcja umożliwia konkurencyjność pośród dostawców oprogramowania, a także zwiększa bezpieczeństwo i wydajność całej infrastruktury.

* Producent aplikacji e-dzienniki.net rozważa przygotowanie takiego systemu. Prosimy o zgłaszanie się urzędów zainteresowanych takim rozwiązaniem, aby przeanalizować bliżej potrzeby.


porównywarka ofert grupowych elektroniczny dziennik przedszkola dziennik elektroniczny marketing sms proweb