Elektroniczne Dzienniki
dla szkół języków obcych
Elektroniczne Dzienniki
dedykowane dla Twojej placówki

Wdrożenie aplikacji

Już na samym początku korzystania z aplikacji przekonasz się o funkcjonalności i dopracowaniu systemu.

Instalacja

Instalator aplikacji elektroniczne dzienniki Jest w pełni automatyczna. Dostarczony program - instalator, jest uruchamiany z dowolnego komputera z systemem Microsoft Windows. Łączy się z wybranym serwerem, sprawdza poprawność zainstalowanego oprogramowanie (przeczytaj wymagania techniczne), w razie potrzeby wgrywa dodatkowe moduły do serwera. Następnie transferuje wszystkie pliki systemowe, a także konfiguruje prawa dostępu.
Czas wykonywania: 5 minut

Konfiguracja

Kolejny krok to wprowadzenie danych administracyjnych, konfiguracja dostępu do bazy danych, tworzenia bazy danych i ostatecznie - utworzenie konta administratora systemu.
Czas wykonywania: 3 minuty

Wprowadzanie danych

Jeszcze niedawno również w naszej aplikacji dane trzeba było wprowadzać ręcznie, wypełniać każde pole, dodając nauczycieli, uczniów czy plan zajęć. Teraz jednak wszystkie te czynności możesz wykonać w sześciu prostych krokach. Po dwóch latach opracowaliśmy specjalny moduł importujący wszelkie możliwe dane z różnych dostępnych na rynku plików.
Czas wykonywania: 15 minut

W ten sposób w kilkanaście minut może zakończyć się wdrożenie nawet tak rozbudowanej aplikacji jak nasze elektroniczne dzienniki. Oczywiście dopełnieniem tego procesu jest przeszkolenie kadry z zakresu obsługi systemu. Od pewnego czasu z przekonaniem proponujemy naukę zdalną - indywidualną. Z naszego doświadczenia wynika, że po wspólnym szkoleniu niewielu nauczycieli potrafi właściwie korzystać z systemu. System jest na tyle prosty i przejrzysty, że każdy się odnajdzie, jednak wiele nowych elementów wymaga omówienia. Dlatego też zdecydowaliśmy się rozwijać pomoc w postaci elektronicznej. Po zakupie otrzymają Państwo dostęp do specjalnej platformy szkoleniowej, gdzie są dostępne dla nauczycieli poradniki opisujące krok po kroku wykonywanie poszczególnych czynności oraz instrukcje przedstawiające bardziej skomplikowane zagadnienia, a także filmy instruktażowe z narracją. Dzięki tym materiałom każdy z nauczycieli może we własnym zakresie i w dowolnej chwili zapoznać się z obsługą systemu. Zawsze także będzie mógł do nich wrócić.
porównywarka ofert grupowych elektroniczny dziennik przedszkola dziennik elektroniczny marketing sms proweb